Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Zespół Szkół Niepublicznych

Nauczyciele

L.p.

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot

1.

Adamska Aleksandra

- dyrektor szkoły

- język polski

- wiedza o społeczeństwie

- historia

 

2.

Budzyńska Izabella

- wicedyrektor szkoły

- wiedza o społeczeństwie

- historia

- historia i społeczeństwo

 

3.

Częszak - Żelazna Hanna

- matematyka

4.

Marta Danelska

 - biologia

 - wychowanie do życia w rodzinie

5.  Danielewicz Krzysztof  - bezpieczeństwo narodowe

6.

Frasz Agnieszka

 - matematyka

 - ekonomia w praktyce

7.

Frelich Katarzyna

 - chemia

8.

Goc Szymon

-  informatyka

 - nauczyciel przedmiotów zawodowych (technik informatyk)

 - przepisy ruchu drogowego

 - instruktor nauki jazdy

9.

Grabianowska Kamila

 - język angielski

 - język angielski zawodowy

10.

Paszkiet Agata

 - nauczyciel przedmiotów zawodowych (technik żywienia i usług gastronomicznych)

11.

Hemmerling Monika

 - nauczyciel kosmetologii i wizażu

12.

Kaczmarek Karol

- fizyka

- informatyka

13.

Kałuża-Wierzchosławski Jerzy

 - pedagog

 - wychowawca w internacie

 

14.

Kiszka Marta

 - język niemiecki

 - język niemiecki zawodowy

15.

Korniluk Bożena

 - nauczyciel przedmiotów zawodowych (technik żywienia i usług gastronomicznych)

 - dietetyka

16.  Krynicka Nikola  - wychowanie fizyczne
17. Łączny Daniel   - nauczyciel przedmiotów zawodowych (technik rolnik)

18.

Małecka Aneta

 - język niemiecki

19.

Mazana Elżbieta

 - wychowanie fizyczne

20.

Mackoś Marta

 - pedagog specjalny

 - nauczyciel współorganizujący

21.  Mikołajczuk Anita   - bibliotekarka

22.

Musiał Mariusz

 - nauczyciel przedmiotów zawodowych (technik rolnik)

23. Nowaczyk Agnieszka

 - informatyka

 - nauczyciel przedmiotów zawodowych

24. Nowaczyk Krystian 

 - religia

 - geografia

 - zajęcia rewalidacyjne

25.

Pawłowska Katarzyna

 - Wellness i SPA

26.

Płociński Tomasz

 - wychowanie fizyczne

 - zajęcia z samoobrony

 

27.

Prywer Tomasz

 - wychowawca w internacie

 - edukacja dla bezpieczeństwa

 

28.

Majda Katarzyna

- psycholog

29.

Suliński Mariusz

- musztra paradna

- taktyka walki

 

30.

Szymańska Katarzyna

- język angielski

- język angielski zawodowy

31.

Wiechetek Maria

 - biologia

 - przedmioty zawodowe (technik rolnik)

32.

Winiarska Anna

- język polski

33.

Witulska Agnieszka

 - plastyka

 - geografia

34.

Żalińska Agnieszka

 - wychowanie fizyczne

35. Bolewska-Pilaczyńska Paulina

- nauczyciel przedmiotów 
zawodowych (technik logistyk)

 

E-dziennik

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny

ZSN Gąsawa laureatem Orłów edukacji 2023