Nauczyciele
L.p. |
Nazwisko i imię |
Nauczany przedmiot |
1. |
Adamska Aleksandra |
- dyrektor szkoły - język polski - wiedza o społeczeństwie - historia
|
2. |
Budzyńska Izabella |
- wicedyrektor szkoły - wiedza o społeczeństwie - historia - historia i społeczeństwo
|
3. |
Częszak - Żelazna Hanna |
- matematyka |
4. |
Marta Danelska |
- biologia -wychowanie do życia w rodzinie |
5. |
Frasz Agnieszka |
- matematyka - ekonomia w praktyce |
6. |
Frelich Katarzyna |
- chemia pp |
7. |
Goc Szymon |
- informatyka - pracownia obsługi informatycznej - przepisy ruchu drogowego - instruktor nauki jazdy
|
8. |
Grabianowska Kamila |
- język angielski - język angielski zawodowy
|
9. |
Paszkiet Agata |
- przedmioty zawodowe gastronomiczne |
10. |
Hemmerling Monika |
- nauczyciel kosmetologii i wizażu |
11. |
Jakubowska Agnieszka |
- język polski
|
12. |
Kaczmarek Karol |
- fizyka -informatyka |
13. |
Kałuża-Wierzchosławski Jerzy |
- pedagog - wychowawca w internacie
|
14. |
Kiszka Marta |
- język niemiecki - język niemiecki zawodowy
|
15. |
Korniluk Bożena |
- kierownik szkolenia praktycznego - przedmioty zawodowe gastronomiczne - dietetyka
|
16. |
Smutek Marcin |
-informatyka |
17. |
Małecka Aneta |
- język niemiecki |
18. |
Mazana Elżbieta |
- wychowanie fizyczne |
19. |
Mackoś Marta |
- pedagog specjalny -nauczyciel wspomagający |
20. |
Musiał Elżbieta |
- język angielski - język angielski zawodowy
|
21. |
Musiał Mariusz |
- nauczyciel przedmiotów zawodowych |
22. |
Pawłowska Katarzyna |
-Wellness i SPA |
23. |
Płociński Tomasz |
- wychowanie fizyczne - zajęcia z samoobrony
|
24. |
Ppuł. rez. Baciak Kazimierz |
- edukacja dla bezpieczeństwa - bezpieczeństwo narodowe |
25. |
Prywer Tomasz |
- wychowawca w internacie - edukacja dla bezpieczeństwa
|
26. |
Sosińska Justyna |
- wychowanie fizyczne |
27. |
Majda Katarzyna |
- psycholog szkolny |
28. |
Suliński Mariusz |
- musztra paradna - taktyka walki
|
29. |
Szymańska Katarzyna |
- język angielski - język angielski zawodowy
|
30. |
Wiechetek Maria |
- biologia - produkcja zwierzęca
|
31. |
Winiarska Anna |
- język polski - WOK
|
32. |
Sosiński Radosław |
- wychowanie fizyczne |
33. |
Witulska Agnieszka |
- plastyka, geografia |
34. |
Żalińska Agnieszka |
- wychowanie fizyczne |
35. | Mikołajczuk Anita |
- bibliotekarka
|
36. | Bolewska-Pilaczyńska Paulina |
-przedmioty zawodowe logistyczne |