Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Zespół Szkół Niepublicznych

Nauczyciele

 

Lp

Nazwisko i imię

Nauczane przedmioty

1.

Adamska Aleksandra

- dyrektor szkoły

- język polski

- wiedza o społeczeństwie

- historia

2.

Budzyńska Izabella

- wicedyrektor szkoły

- wiedza o społeczeństwie

- historia

- historia i społeczeństwo

3.

Częszak - Żelazna Hanna

- matematyka

4.

Dolaciński Piotr

- matematyka

- chemia pp

5.

Elmann -  Jakubiak Paulina

- biologia

6.

Frasz Agnieszka

- matematyka

7.

Goc Szymon

- informatyka

- pracownia obsługi informatycznej

- przepisy ruchu drogowego

- instruktor nauki jazdy

8.

Grabianowska Kamila

- język angielski

- język angielski zawodowy

9.

Hartwich Ewa

- przedmioty zawodowe hotelarskie

10.

Hemmerling Monika

- nauczyciel kosmetologii i wizażu

11.

Iwanek Grażyna

- bibliotekarka

- wychowanie do życia w rodzinie

- wychowawca w internacie

12.

Kaczmarek Karol

- fizyka

13.

Kaczmarek Masztalerz Patrycja

- religia

14.

Kałuża Jerzy

- pedagog

- wychowawca w internacie

15.

Kiszka Marta

- język niemiecki

- język niemiecki zawodowy

16.

Korniluk Bożena

- kierownik szkolenia praktycznego

- przedmioty zawodowe gastronomiczne

- dietetyka

17.

Łożyńska Wioletta

- nauczyciel przedmiotów zawodowych

18.

Mazana Elżbieta

- wychowanie fizyczne

19.

Mazana Joanna

- przedmioty zawodowe gastronomiczne

20.

Mazur Izabela

- nauczyciel przedmiotów zawodowych

21.

Musiał Elżbieta

- język angielski

- język angielski zawodowy

22.

Musiał Mariusz

- nauczyciel przedmiotów zawodowych

23.

Nowaczyk Malwina

- Wellness i SPA

24.

Płażewski Lech

- historia

25.

Płociński Tomasz

- wychowanie fizyczne

- zajęcia z samoobrony

26.

Ppuł. rez. Baciak Kazimierz

- edukacja dla bezpieczeństwa

- bezpieczeństwo narodowe

27.

Prywer Tomasz

- wychowawca w internacie

- edukacja dla bezpieczeństwa

28.

Sieradzki Radosław

- nauczyciel wspomagający

29.

Smolarek Urszula

- religia

30.

Suliński Mariusz

- musztra paradna

- taktyka walki

31.

Szymańska Katarzyna

- język angielski

32.

Wiechetek Maria

- biologia

- produkcja zwierzęca

33.

Winiarska Anna

- język polski

- WOK

34.

Winiecka Maria

- język polski

35.

Witulska Agnieszka

- plastyka, geografia

36.

Zabłocka Ewa

- język angielski

37.

Żalińska Agnieszka

- wychowanie fizyczne

 

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Imieniny