Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Zespół Szkół Niepublicznych

2018/2019

Sukcesy uczniów: I semestr 2018/2019

1) II miejsce w klasyfikacji sportowej szkół powiatu żnińskiego i pozyskanie 1800złotych

 na zakup sprzętu sportowego dla szkoły w ramach współzawodnictwa Sportowego Szkół Ponadgimnazjalnych  z terenu Powiatu Żnińskiego.

2) II miejsce w X Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce Szkół Ponadgimnazjalnych

 w Barcinie oraz pozyskanie 800 złotych na zakup sprzętu sportowego dla szkoły.(26.09.2018r.)

3)  II miejsce sztafety chłopców oraz II miejsce sztafety dziewcząt w  Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych  Biegach Przełajowych  Szkół Ponadgimnazjalnych w Żninie.( 05.10.2018r.)

4) I miejsce w powiecie żnińskim w Mistrzostwach Powiatu Żnińskiego w Piłce Ręcznej dziewcząt w Żninie.( 13.11.2018r.)

5) II miejsce w powiecie żnińskim w Mistrzostwach Powiatu Żnińskiego w Piłce Ręcznej chłopców w Żninie.( 15.11.2018r.)

6) organizacja oraz I miejsce w Ćwierćfinale Wojewódzkim w Piłkę Ręczną Dziewcząt.

( 19.11.2018r.)

7) organizacja oraz I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Żnińskiego w Unihokeju chłopców oraz I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Żnińskiego w Unihokeju dziewcząt .( 27.11.2018r.)

8)  II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Żnińskiego w Badmintonie chłopców oraz III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Żnińskiego w Badmintonie dziewcząt .( 28.11.2018r.)

II miejsce indywidualnie Jerzego Wiśniewskiego oraz III miejsce Agaty Wiśniewskiej w w/w zawodach powiatowych.

 

9) I miejsce w Finale Wojewódzkim Kujawsko-Pomorskiej Licealiady w Unihokeju chłopców w Toruniu. ( 03.12.2018r.)

10) organizacja oraz II miejsce w Finale Wojewódzkim Kujawsko-Pomorskiej Licealiady

 w Unihokeju dziewcząt w Gąsawie. ( 06.12.2018r.)

11)  II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Żnińskiego w szachach drużynowych dziewcząt

 i  chłopców.( 14.12.2018r.)

12) IV miejsce w XXIV Świątecznym Turnieju Piłki Nożnej w Żninie.

 Amadeusz Kuczma wybrany najlepszym bramkarzem w/w turnieju. ( 18.12.2018r.)

Sukcesy uczniów w II semestrze roku szkolnego 2018/2019

1) I miejsce w powiecie żnińskim w Mistrzostwach Powiatu Żnińskiego w Tenisie Stołowym chłopców w Żninie.        07.02.2019r.

2) I miejsce w powiecie żnińskim w Mistrzostwach Powiatu Żnińskiego w Tenisie Stołowym dziewcząt w Żninie.      07.02.2019r.

3) II miejsce w powiecie żnińskim w Mistrzostwach Powiatu Żnińskiego w Piłce Koszykowej dziewcząt w Żninie.      26.02.2019r.

4) III miejsce w powiecie żnińskim w Mistrzostwach Powiatu Żnińskiego w Piłce Koszykowej chłopców w Żninie.   04.03.2019r.

5) II miejsce w powiecie żnińskim w Mistrzostwach Powiatu Żnińskiego w Piłce Nożnej chłopców w Żninie.        26.03.2019r.

6) I miejsce w powiecie żnińskim w Mistrzostwach Powiatu Żnińskiego w Piłce Nożnej dziewcząt  w Żninie.        29.03.2019r.

7) II miejsce w powiecie żnińskim w Mistrzostwach Powiatu Żnińskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych chłopców w Żninie.        02.04.2019r.

8) II miejsce w powiecie żnińskim w Mistrzostwach Powiatu Żnińskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt w Żninie.        02.04.2019r.

9)  I miejsce IV Mistrzostwach klas mundurowych w zawodach " Sprawny jak policjant, żołnierz, strażak"     21.05.2019 r.

 

E-dziennik

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imieniny