Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Zespół Szkół Niepublicznych

Wicemistrzostwo Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych.

Utworzono dnia 23.04.2019

We wtorek 2 kwietnia 2019 r. nad Małym Jeziorem w Żninie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. W zawodach rywalizowały drużyny ze szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Żnińskiego. Zespoły musiały się składać z co najmniej 5 zawodników, którzy punktowali dla swojej drużyny. Zespół dziewcząt po biegu na 1000 m zajął II miejsce. Natomiast chłopcy rywalizowali na dystansie 2000 m i również zajęli II miejsce. Indywidualnie Mikołaj Marczyński uzyskał trzeci czas wśród chłopców i zajął III miejsce. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Aleksandra Pituła, Marta Piątkowska, Paulina Wiśniewska, Martyna Lewandowska, Wiktoria Skwarek. Chłopców reprezentowali: Bartosz Kotlarek, Damian Chmiel, Jerzy Wiśniewski, Mikołaj Marczyński, Wojciech Borowiec, Kacper Rosłaniec. GRATULUJEMY!!!

Utworzono dnia 23.04.2019, 11:24