Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Zespół Szkół Niepublicznych

Mistrzowie Powiatu w Piłce Ręcznej

Utworzono dnia 17.11.2019

Reprezentacja chłopców naszej szkoły wywalczyła tytuł Mistrza Powiatu Żnińskiego w Piłce Ręcznej. Rozgrywki odbyły się 15 listopada 2019 r. w hali sportowej I LO w Żninie. W mistrzostwach uczestniczyły zespoły czterech szkół ponadpodstawowych z Powiatu Żnińskiego, które zajęły następujące miejsca: I miejsce Zespół Szkół Niepublicznych z Gąsawy; II miejsce I LO w Żninie; III miejsce Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Żninie, IV miejsce Zespół Szkół Technicznych w Żninie. Reprezentacja szkoły wystąpiła w składzie: Bartłomiej Bacherowicz, Janusz Rochowiak, Oskar Walkowiak, Jerzy Wiśniewski, Robert Nowicki, Michał Dereziński, Mikołaj Kruszelnicki, Adam Przykłocki, Jarosław Wyrwał, Mikołaj Bodzieszyk, Bartosz Nowicki. Jest to kolejny znakomity występ uczniów ZSN w Gąsawie na zawodach sportowych. Drużyny, które wystartowały w zawodach rozegrały turniej systemem „każdy z każdym” 2x 15 minut. Pamiątkowe puchary i dyplomy, ufundowane zostały przez Starostwo Powiatowe w Żninie wręczył Starosta Żniński Zbigniew Jaszczuk. Zespół do zawodów przygotowała p. Elżbieta Mazana. Gratulujemy drużynie zaangażowania, woli walki i wspaniałego wyniku. Wyniki spotkań: 1. ZSN Gąsawa – ZST Żnin – 9 : 5 2. I LO Żnin – ZSE-H Żnin 10 : 5 3. ZSN Gąsawa – ZSE -H Żnin – 16 : 11 4. I LO Żnin – ZST Żnin 8 : 9 5. ZSN Gąsawa – I LO Żnin – 5 : 4 6. ZSE – H Żnin – ZST Żnin 13 : 9

Utworzono dnia 17.11.2019, 21:42