Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Zespół Szkół Niepublicznych

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Szachach.

Utworzono dnia 16.12.2018

14 grudnia 2018 r. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Żninie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w Szachach Drużynowych dziewcząt i chłopców. Po raz pierwszy tego typu impreza została wpisana do Kalendarza Imprez organizowanych przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy. Wszystkich uczestników powitał powiatowy organizator sportu Pan Maciej Drzewiecki. Do turnieju zgłosiło się sześć czteroosobowych zespołów z: Zespołu Szkół Niepublicznych z Gąsawy, Zespołu Szkół Ekonomiczno – Handlowych ze Żnina, I LO Żnin, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych ze Żnina, Zespołu Szkół z Barcina i Zespołu Szkół Niepublicznych z Piechcina. Turniej odbył się na dystansie 5 rund przy tempie gry 10 minut na partię zawodnika. Naszą szkołę reprezentowali: Alicja Stanula, Kamil Gąsiorowski, Maksymilian Szary i Błażej Dolaciński, którzy zajęli drużynowo II miejsce. Indywidualnie w kategorii dziewcząt Alicja Stanula zdobyła II miejsce. Końcowa klasyfikacja drużynowa dziewcząt i chłopców: I miejsce – I LO Żnin II miejsce – Zespół Szkół Niepublicznych z Gąsawy III miejsce – Zespół Szkół z Barcina IV miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ze Żnina V miejsce – Zespół Szkół Ekonomiczno – Handlowych ze Żnina VI miejsce – Zespół Szkół Niepublicznych z Piechcina. Rozgrywki szachowe przyniosły wszystko to, co w szachach najpiękniejsze i najcenniejsze: wspaniałą kombinację, efektowne uderzenia taktyczne i subtelne manewry. Gratulujemy!!!

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Szachach-2018r.

Utworzono dnia 16.12.2018, 17:24