• Aktualności

  • Aktualności

        • 28maj2026
          • XII Międzyszkolny konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej
            • XII Międzyszkolny konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej

              Dnia 25 maja 2026 roku w Zespole Szkół Niepublicznych w Gąsawie odbył się XII Międzyszkolny  Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. 

              Do konkursu zgłosiło się 17 uczniów z 7 szkół.  Konkurs miał na celu poszerzenie wiedzy uczniów na temat historii, geografii i kultury krajów Zjednoczonego Królestwa, zmotywowanie do nauki języka angielskiego, kształtowanie szacunku i tolerancji wobec innych krajów, a także stworzenie uczniom możliwości wykazania się wiedzą na temat Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej.   Uczniowie biorący w nim udział  wykazali się dużą wiedzą na temat krajów anglojęzycznych.  Pierwsze miejsce zdobył Jeremi Stachowiak z Szkoły Podstawowej  w Gościeszynie, drugie miejsce zajął Szymon Nowak  z Szkoły Podstawowej  w Gościeszynie, trzecie miejsce zdobyła  Karolina Wodzińska  z Niepublicznej Szkoły Podstawowej  w Brzyskorzystwi. Wyróżnienia otrzymali: Urszula Głowska z Szkoły Podstawowej w Dąbrowie, Igor Górski z Szkoły Podstawowej w Dąbrowie oraz Maja Pietras z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Gorzycach.  Zwycięzcy konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody oraz dyplomy a pozostali uczestnicy pamiątkowe kubki, długopisy i breloczki. Organizatorami konkursu były nauczycielki języka angielskiego Zespołu Szkół Niepublicznych w Gąsawie Kamila Grabianowska, Katarzyna Szymańska oraz Ewa Zabłocka.  Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej jest wpisany w kalendarz imprez cyklicznych w Zespole Szkół Niepublicznych  w Gąsawie i ma na celu popularyzację  uczenia się języków obcych. Z roku na rok rośnie liczba młodych ludzi , którzy biorą udział w konkursie i wyrażają zainteresowanie poznawaniem różnorodności kulturowej Europy i nauką języków obcych.

        • 28maj2026
        • 28maj2026
          • Spotkanie z Panem Jackiem Łapińskim
            • Spotkanie z Panem Jackiem Łapińskim

              14 maja br. odbyło się spotkanie autorskie z panem Jackiem Łapińskim, pisarzem, prawnikiem i podróżnikiem, autorem książek „Z uśmiechem Ci do twarzy.

              Dobry humor to lepsze życie” „Dlaczego warto czytać”  oraz "O czytaniu na wesoło. Radość życia z pasją”Podczas wydarzenia nie zabrakło ciekawych rozmów, refleksji, humoru i motywacji do rozwoju oraz czytania książek. Spotkanie było pełne pozytywnej energii i inspirujących przemyśleń.Organizatorem wydarzenia były Gminna Biblioteka Publiczna oraz Zespół Szkół Niepublicznych w Gąsawie. Dziękujemy za wartościowe spotkanie i wspólnie spędzony czas!

        • 28maj2026
          • Powiatowy Ogólnopolski Turniej wiedzy
            • Powiatowy Ogólnopolski Turniej wiedzy

              Dnia 29 kwietnia w Gąsawie odbył się etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

              Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów: Wiktor Kaniasty, Julia Banasik oraz Paulina Stępień. Z dumą informujemy, że Paulina zajęła III miejsce w turnieju. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz życzymy dalszych sukcesów.

        • 28maj2026
          • To już jest koniec...!
            • To już jest koniec...!

              To już jest koniec...! 

              Dziś w naszej szkole wybrzmiał ostatni dzwonek dla naszych tegorocznych maturzystów. Był to dzień pełen wzruszeń, refleksji i pięknych wspomnień, które zostaną z nami na długie lata.Uroczysty apel był momentem szczególnym – wspólnie podsumowaliśmy lata ciężkiej pracy, zawiązanych przyjaźni i zdobytej wiedzy. Pani Dyrektor Aleksandra Adamska skierowała do abiturientów ciepłe słowa, życząc im odwagi w zdobywaniu świata. Oficjalnie pożegnaliśmy klasy:• IV LO A – pod opieką wychowawczyni p. Elżbiety Mazanej• IV LO B – pod opieką wychowawczyni p. Moniki Hemmerling• V TI/TL – pod opieką wychowawczyni p. Agnieszki Nowaczyk• V TR/TŻ – pod opieką wychowawczyni p. Marty DanelskiejPodczas uroczystości wyróżniliśmy wybitnych uczniów, którzy swoją pracą i pasją osiągnęli rewelacyjne wyniki. Gratulujemy – jesteście dumą naszej szkoły! Szczególne podziękowania skierowaliśmy również do Pani Elżbiety Hutek-Przybyła, Przewodniczącej Rady Rodziców, dziękując za lata owocnej współpracy i ogromne wsparcie dla naszej społeczności.Za przygotowanie dzisiejszej uroczystości i dbanie o każdy szczegół dziękujemy klasie IV TR wraz z wychowawcą, Panem Krystianem Nowaczykiem. Dzięki Wam ten apel był tak wyjątkowy!Drodzy Absolwenci! Przed Wami egzaminy maturalne – trzymamy kciuki i życzymy połamania piór! Pamiętajcie, że drzwi naszej szkoły są dla Was zawsze otwarte.

        • 28maj2026
          • Spotkanie z funkcjonariuszką policji
            • Spotkanie z funkcjonariuszką policji

              14 kwietnia w naszej szkole odbyło się spotkanie z funkcjonariuszką policji, która odwiedziła nas, aby przybliżyć uczniom klas maturalnych specyfikę służby w Policji oraz zachęcić ich do rozważenia tej ścieżki zawodowej.

              W trakcie swojego wystąpienia zwróciła uwagę na istotną rolę, jaką funkcjonariusze pełnią w życiu społecznym, dbając o bezpieczeństwo i porządek publiczny. Spotkanie przebiegało w przyjaznej atmosferze, a uczniowie mieli okazję zadawać pytania związane z prawem oraz wykroczeniami, uzyskując na nie wyczerpujące odpowiedzi.

        • Nasze Archiwum

          Wszystkie materiały z minionych lat są dostępne tutaj.

          PRZEJDŹ DO ARCHIWUM
        •  
           

          Szkolne inicjatywy

          Nasze projekty szkolne

          Zobacz projekty
        • Galeria zdjęć

          • brak danych
      • Kontakty

    • Nasze media społecznościowe

    • Galeria zdjęć

      • brak danych