Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Zespół Szkół Niepublicznych

Boisko już otwarte

Utworzono dnia 08.10.2019

26 września 2019 r. nastąpiła uroczysta inauguracja otwarcia boiska wielofunkcyjnego. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: poseł na Sejm RP – p. Ewa Kozanecka, Starosta Żniński – Zbigniew Jaszczuk, przewodnicząca Rady Powiatu – p. Józefa Błajet, Członek Zarządu Rady powiatu – p. Jacek Superczyński, przewodnicząca komisji oświaty i sportu – p. Anna Falkowska, wiceprezes Enea S.A -p. Mirosław Jamroży, prezes Gasawskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw społeczno-Wychowawczych im. Jadwigi Dziubińskiej – p. Izabella Budzyńska, kierownik referatu Oświaty, Sportu i Turystyki - p. Karol Wrzesiński, dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Żninie – p. Leszek Kowalski, przewodniczący Rady Rodziców – p. Krzysztof Kruszelnicki, przedstawiciel wykonawcy boiska oraz rodzice, nauczyciele i uczniowie.
Wszystkich zebranych powitała Dyrektor szkoły Aleksandra Adamska. W swoim krótkim przemówieniu wyraziła radość i satysfakcję z faktu, że uczniowie i mieszkańcy Gąsawy będą mogli korzystać z boiska wielofunkcyjnego, które zostało sfinansowane ze środków: własnych w kwocie 120 tys. zł., Powiatu Żnińskiego oraz z Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Najważniejszym momentem uroczystości było przecięcie wstęgi, którego dokonali zaproszeni goście wraz z przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego – Michałem Derezińskim i stypendystą Starosty Żnińskiego – Mikołajem Marczyńskim.
Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, w której uczennice klasy II LO i IV TŻ zaprezentowały układ taneczny przygotowany przez nauczycielki wychowania fizycznego p. Elżbietę Mazana i p. Agnieszkę Żalińską, a uczniowie klas liceum o profilu sportowo –obronnym pod kierunkiem instruktorów p. Mariusza Sulińskiego i p.Tomasza Płocińskiego przedstawili pokaz samoobrony. Na zakończenie imprezy reprezentacja szkoły w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców rozegrała – już na nowym boisku - inauguracyjne mecze.
Cieszymy się z nowego boiska i mamy nadzieję, że nie tylko uatrakcyjni ono lekcje wychowania fizycznego, ale także podniesie edukacyjną i wychowawczą rolę sportu w codziennym życiu .
Dyrektor Szkoły podziękowała wszystkim za udział w uroczystości, zapraszając na poczęstunek przygotowany przez uczniów klas Technikum Żywienia pod nadzorem nauczycielek p. Joanny Mazanej i p. Bożeny Korniluk oraz do dokonywania wpisów w Kronice Szkoły.

Boisko już otwarte

Utworzono dnia 08.10.2019, 22:55

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 156

W poprzednim tygodniu: 267

W tym miesiącu: 634

W poprzednim miesiącu: 1734

Wszystkich: 18115