Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Zespół Szkół Niepublicznych

AKTUALNOŚCI, strona 5:

V MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O WIELKIEJ BRYTANII I IRLANDII PÓŁNOCNEJ.

Utworzono dnia 27.05.2018

22 maja 2018 roku w Zespole Szkół Niepublicznych w Gąsawie odbył się V Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Uczniowie biorący w nim udział wykazali się dużą wiedzą na temat krajów anglojęzycznych.Pierwsze miejsce ex aequo zajęli Sandra Potrzebowała z Gimnazjum w Kowalewie oraz Eryk Konowalski z Gimnazjum w Rogowie , drugie miejsce zajął Szymon Leszczyński z Gimnazjum w Kowalewie. 

czytaj dalej na temat: V MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O WIELKIEJ BRYTANII I IRLANDII PÓŁNOCNEJ.

Maturzysto!!!

Utworzono dnia 23.05.2018
Maturzysto! Chciałbyś nowy smartfon? Albo może chciałbyś wyjechać na wycieczkę do Brukseli? Weź udział w konkursie. Tutaj o  nim przeczysz: http://gazetylokalne.pl/konkurs-unia-lokalnie-pokaz-to-na-zdjeciu/. Czas do 31 maja, adres konkurs@gazetylokalne.pl . Trzeba zrobić zdjęcie miejsca, obiektu, drogi - czegoś, co za powstało z udziałem pieniędzy Unii Europejskiej. I przysłać do naszej redakcji sekretariat@paluki.tygodnik.pl z podaniem imienia, nazwiska i kontaktu. My przekażemy to dalej. 

Uroczysta inauguracja regionalnych obchodów 100-lecia...

Utworzono dnia 20.05.2018

Dnia 14 maja 2018 roku na zaproszenie Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego pana Piotra Całbeckiego kilkunastoosobowa grupa uczniów z klas mundurowych Zespołu Szkół Niepublicznych w Gąsawie wraz z opiekunami panią Izabellą Budzyńską i panią Anną Winiarską uczestniczyła w konferencji poświęconej świętemu Janowi Pawłowi II, która odbyła się w sali im. Władysława Raczkiewicza.

czytaj dalej na temat: Uroczysta inauguracja regionalnych obchodów 100-lecia...

Żywimy zdrowo i ekologicznie cd...

Utworzono dnia 20.05.2018

W ramach projektu "Żywimy zdrowo i ekologicznie" w dniu 15 maja odbyło się kolejne spotkanie V edycji konkursu finansowanego ze środków Starostwa Powiatowego w Żninie i Gąsawskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Społeczno-Wychowawczych. Tym razem gościliśmy młodzież z Zespołu Szkół Społecznych "Trójka" im. Armii Krajowej w Żninie.  

czytaj dalej na temat: Żywimy zdrowo i ekologicznie cd...

UWAGA

Utworzono dnia 13.05.2018

Szkolenie proobronne w Toruniu.

Utworzono dnia 13.05.2018

W dniu 10 maja 2018r. klasy LO o profilu sportowo - obronnym z Zespołu Szkół Niepublicznych w Gąsawie wraz z opiekunem ppłk rez. Kazimierzem Baciak i pedagogiem Jerzym Kałużą-Wierzchosławskim uczestniczyły w szkoleniu proobronnym klas mundurowych pt. „100 lat artylerii w wolnej Polsce” organizowanym przez Stowarzyszenie Polskich Artylerzystów wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia oraz 12. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Toruniu. 

 

czytaj dalej na temat: Szkolenie proobronne w Toruniu.

Żywimy zdrowo i ekologicznie.

Utworzono dnia 13.05.2018

W ramach projektu "Żywimy zdrowo i ekologicznie" w dniu 10 maja rozpoczęła się V edycja konkursu finansowanego ze środków Starostwa Powiatowego w Żninie i Gąsawskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Społeczno-Wychowawczych. Spotkanie odbyło się pod hasłem "Ryby - ekologiczny skarb pałuckich jezior". Pierwszą grupę uczestników konkursu stanowili gimnazjaliści z Rogowa.  

czytaj dalej na temat: Żywimy zdrowo i ekologicznie.

Sukces Karoliny Łojewskej.

Utworzono dnia 13.05.2018

Karolina Łojewska, uczennica klasy IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych reprezentowała szkołę na etapie okręgowym XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku gastronomia, który odbył się 20 kwietnia 2018 roku w Karolewie. Zajęła wysokie, II miejsce i tym samym zakwalifikowała się do etapu centralnego...

czytaj dalej na temat: Sukces Karoliny Łojewskej.

Uczniowie ZSN Gąsawa na Dniach Geografa.

Utworzono dnia 07.05.2018

18 kwietnia wybrani uczniowie Zespołu Szkół Niepublicznych w Gąsawie uczestniczyli w DNIU GEOGRAFA, który został zorganizowany przez Instytut Geografii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Młodzież uczestniczyła w wykładach poświęconych tematyce geografii i turystyki. Pierwsza prelekcja nt. "100 lecia Polskiego Towarzystwa Geograficznego" została wygłoszona przez dr hab. Zbigniewa Podgórskiego, prof. nadzw. UKW i dotyczyła rysu historycznego powstania PTG.  

czytaj dalej na temat: Uczniowie ZSN Gąsawa na Dniach Geografa.

Mistrzynie Powiatu Żnińskiego w drużynowym tenisie stołowym.

Utworzono dnia 22.04.2018

Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców odbyły się 18 kwietnia 2018 r. W zawodach wzięło udział siedem szkół ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie, którzy w Mistrzostwach Szkoły zajęli czołowe miejsca: Aleksandra Pituła i Paulina Płocińska, oraz Paweł Łuczak i Oskar Walkowiak.

czytaj dalej na temat: Mistrzynie Powiatu Żnińskiego w drużynowym tenisie stołowym.

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Styczeń 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 11

W poprzednim tygodniu: 124

W tym miesiącu: 498

W poprzednim miesiącu: 570

Wszystkich: 6216