Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Zespół Szkół Niepublicznych

AKTUALNOŚCI, strona 5:

Zakończenie Roku Szkolnego.

Utworzono dnia 26.06.2018

W piątek 22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 dla uczniów Zespołu Szkół Niepublicznych w Gąsawie. Apel został przygotowany przez uczniów klasy I Technikum Rolniczego pod opieką wychowawcy pana Szymona Goca. Młodzież w humorystyczny sposób dokonała „przeglądu” mijającego roku szkolnego. Dyrektor Szkoły Aleksandra Adamska podsumowała wyniki nauczania i osiągnięcia naszej szkoły.  

czytaj dalej na temat: Zakończenie Roku Szkolnego.

Wycieczka z Klubem Podróżnika "Odyseja".

Utworzono dnia 26.06.2018

W dniach 11-14 czerwca odbyła się pierwsza poważna wycieczka członków i sympatyków klubu Klubu Podróżnika „Odyseja”, którą zorganizowały opiekunki Maria Winiecka i Marta Kiszka. Naszym celem były Karkonosze i Góry Izerskie. Weszliśmy na Szrenicę, Śnieżne Kotły, Śnieżne Stawki i Wysoki Kamień, podziwialiśmy trzy piękne wodospady: Kamieńczyka, Szklarki i Dziki Wodospad w Karpaczu. Odwiedziliśmy pięć schronisk, w których delektowaliśmy się regionalnymi przysmakami. Przemierzyliśmy wiele szlaków, zwiedziliśmy Karpacz i Szklarską Porębę. Pełni wrażeń i niedosytu wróciliśmy na niziny, planując kolejny wyjazd.

Karolina Łojewska finalistką olimpiady.

Utworzono dnia 25.06.2018

15 czerwca 2018 r. w sali konferencyjnej im. Bydgoskiego Marca 1981 roku Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy odbyła się w uroczysta gala laureatów i finalistów olimpiad przedmiotowych i turniejów połączona z wręczeniem dyplomów stypendystom ministra właściwego ds. oświaty i wychowania.Na uroczystość została zaproszona uczennica kl. IV TŻ - Karolina Łojewska wraz z panią dyrektor Aleksandrą Adamską. 

czytaj dalej na temat: Karolina Łojewska finalistką olimpiady.

Finał Konkursu "Żywimy zdrowo i ekologicznie".

Utworzono dnia 24.06.2018

7 czerwca 2018 r. w Zespole Szkół Niepublicznych w Gąsawie odbył się finał V edycji konkursu „Żywimy zdrowo i ekologicznie” zorganizowany przez Gąsawskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społeczno – Wychowawczych im. Jadwigi Dziubińskiej. Projekt został dofinansowany w ramach zadania publicznego Starostwa Powiatowego w Żninie z zakresu ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa ekologicznego a także ze środków Stowarzyszenia. Wzięło w nim udział sześć par uczniów reprezentujących szkoły gimnazjalne Powiatu Żnińskiego. 

czytaj dalej na temat: Finał Konkursu "Żywimy zdrowo i ekologicznie".

Wicemistrzynie Powiatu w Piłce Nożnej dziewcząt.

Utworzono dnia 17.06.2018

7 czerwca 2018 r. na obiekcie sportowym „Orlik” w Żninie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w Piłkę Nożną dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych.. Do udziału w rozgrywkach przystąpiło pięć drużyny: Zespół Szkół Niepublicznych w Gąsawie, Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Żninie, I Liceum Ogólnokształcące w Żnin, Zespół Szkół Niepublicznych w Janowca Wlkp, LO w Barcinie. 

czytaj dalej na temat: Wicemistrzynie Powiatu w Piłce Nożnej dziewcząt.

Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w Piłce Nożnej chłopców.

Utworzono dnia 17.06.2018

6 czerwca 2018 r. na żnińskim orliku drużyny szkół ponadgimnazjalnych rozegrały Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w piłkę nożną. Do rywalizacjI przystąpiło siedem szkół, a mecze rozegrane zostały w dwóch grupach 2x7 minut. Zespół z naszej szkoły wystąpił w składzie: Amadeusz Kuczma, Jan Mazany, Kacper Sokołowski, Radosław Głowski, Robert Nowicki, Tomasz Wąs, Artur Szelągowski, Mikołaj Marczyński i ostatecznie zajął V miejsce. Gratulujemy!!!

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa

Utworzono dnia 11.06.2018

29 maja grupa uczniów z klas I, II i III TR oraz I TŻiUG miała możliwość zwiedzenia Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa znajdującego się w Bydgoszczy na ulicy Markwarta. Uczestnicy wysłuchali interesującej prelekcji o korzyściach wynikających z oddawania krwi i historii krwiodawstwa. Prowadząca przypominała także informacje o budowie i grupach krwi oraz omówiła zasady obowiązujące każdego, kto chce oddać ten cenny płyn. 

czytaj dalej na temat: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa

Praktyka i nauka języka angielskiego we Włoszech.

Utworzono dnia 10.06.2018

Marta Piątkowska uczennica klasy III Technikum Hotelarskiego Zespołu Szkół Niepublicznych w Gąsawie w ramach praktyk zagranicznych, które oferuje szkoła wyjechała do Włoch. Miejscem praktyk jest malownicza Siena (Toskania). Zawodowe praktyki i praktyczną naukę języka angielskiego uczennica odbywa od 28 kwietnia.

czytaj dalej na temat: Praktyka i nauka języka angielskiego we Włoszech.

Powiatowy Dzień Strażaka w Żninie.

Utworzono dnia 06.06.2018

24 maja br. W Żninie odbyły się Obchody Dnia Strażaka. Święto to dowód podziękowania za heroiczną pracę, zaangażowanie i postawę każdego strażaka. Na zakończenie uroczystości uczniowie kl. I i II Liceum Ogólnokształcącego o profilu sportowo-obronnym Zespołu Szkół Niepublicznych w Gąsawie pod kierunkiem pana Mariusza Sulińskiego zaprezentowali przy dźwiękach muzyki pokaz musztry paradnej, który został przyjęty licznymi owacjami.

czytaj dalej na temat: Powiatowy Dzień Strażaka w Żninie.

III Mistrzostwa Klas Mundurowych.

Utworzono dnia 27.05.2018

22 maja 2018 r. nauczyciele z Zespołu Szkół Niepublicznych w Gąsawie zorganizowali III Mistrzostwa Klas Mundurowych. Jest to od 2016 r. cykliczna impreza, która odbywa się pod hasłem „Sprawny jak Policjant, Żołnierz, dofinansowana w ramach zadania publicznego Starostwa Powiatowego w Żninie z zakresu nauki, edukacji, oświaty i wychowania oraz dzięki środkom finansowym Gąsawskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Społeczno-Wychowawczych im. Jadwigi Dziubińskiej. 
 

czytaj dalej na temat: III Mistrzostwa Klas Mundurowych.

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Marzec 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 57

W poprzednim tygodniu: 431

W tym miesiącu: 1129

W poprzednim miesiącu: 800

Wszystkich: 8453