Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Zespół Szkół Niepublicznych

AKTUALNOŚCI, strona 4:

Spotkanie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą.

Utworzono dnia 07.05.2019

9 kwietnia 2019 r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda odwiedził Mogilno. Podczas wizyty zwiedził Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów. Na skwerze św. Wojciecha odbyło się spotkanie z władzami samorządowymi i mieszkańcami, w którym uczestniczyli także uczniowie naszej szkoły z kl. I i II LO o profilu sportowo- obronnym, pani dyrektor Aleksandra Adamska, pani Izabella Budzyńska, pan płk Kazimierz Baciak oraz pan Mariusz Suliński. Spotkanie uwieczniło pamiątkowe zdjęcie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą. To było z pewnością niezapomniane przeżycie!

czytaj dalej na temat: Spotkanie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą.

Mistrzostwa Szkół Mundurowych.

Utworzono dnia 07.05.2019

W dniach 1 – 4.04. 2019 roku uczniowie z klas o profilu sportowo - obronnym  z Zespołu Szkół Niepublicznych w Gąsawie wraz z opiekunem ppłk rez. Kazimierzem Baciak uczestniczyli w IV Ogólnopolskich Mistrzostwach Klas Mundurowych na poligonie w Drawsku Pomorskim. Uroczyste rozpoczęcie zawodów odbyło się na płycie lotniska ZIEMSKO w obecności Ministra Obrony Narodowej Mariusza BŁASZCZAKA i Dowódcy Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych generała broni Jarosława MIKI. 

 

czytaj dalej na temat: Mistrzostwa Szkół Mundurowych.

Sukces Agaty Plewy.

Utworzono dnia 23.04.2019

Agata Plewa uczennica klasy III ZSZ zajęła I miejsce w XIX Edycji Regionalnego Konkursu Wiedzy o Zasadach BHP pod hasłem „ Bezpiecznie od Startu” i zakwalifikowała się do etapu centralnego, który odbędzie się 22 maja 2019 r. w Warszawie.  

czytaj dalej na temat: Sukces Agaty Plewy.

Targi kosmetyczne Beauty Vision.

Utworzono dnia 23.04.2019

Uczennice klasy I LO o profilu wizażu i kosmetologii 6 kwietnia 2019 r. odwiedziły największe targi kosmetyczne BEAUTY VISON w Poznaniu. Była to okazja, by zgłębić swoją wiedzę na temat światowych trendów w make-upie, kosmetyce pielęgnacyjnej, stylizacji paznokci, makijażu permanentnym, kosmetologii estetycznej i wielu innych dziedzinach branży beauty. Każdego roku targi Beauty Vision odwiedza około 17 tysięcy osób. 

czytaj dalej na temat: Targi kosmetyczne Beauty Vision.

Projekt „Żywimy zdrowo i ekologicznie”.

Utworzono dnia 23.04.2019

W ramach projektu "Żywimy zdrowo i ekologicznie" w dniu 1 kwietnia rozpoczęła się VI edycja konkursu finansowanego ze środków Starostwa Powiatowego w Żninie i Gąsawskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Społeczno-Wychowawczych. Pierwszą grupę uczestników konkursu stanowili uczniowie Szkoły Podstawowej w Gąsawie. Spotkanie odbyło się pod hasłem "Soczewica, groch, fasola – zdrowie z naszego pola" i składało się z dwóch części. 

czytaj dalej na temat: Projekt „Żywimy zdrowo i ekologicznie”.

Wicemistrzostwo Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych.

Utworzono dnia 23.04.2019

We wtorek 2 kwietnia 2019 r. nad Małym Jeziorem w Żninie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. W zawodach rywalizowały drużyny ze szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Żnińskiego. Zespoły musiały się składać z co najmniej 5 zawodników, którzy punktowali dla swojej drużyny.  

czytaj dalej na temat: Wicemistrzostwo Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych.

Mistrzynie Powiatu w Piłce Nożnej.

Utworzono dnia 14.04.2019

29 marca 2019 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w Piłkę Nożną dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych. Do udziału w rozgrywkach przystąpiły cztery drużyny: Zespół Szkół Niepublicznych w Gąsawie, Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Żninie, I Liceum Ogólnokształcące w Żninie, Zespół Szkół Niepublicznych z Janowca Wlkp. Sześcioosobowe drużyny grały systemem „każdy z każdym” 2 x 8 minut.  

czytaj dalej na temat: Mistrzynie Powiatu w Piłce Nożnej.

Wicemistrzowie Powiatu w Piłce Nożnej.

Utworzono dnia 14.04.2019

26 marca 2019 r. na „Orlik” przy Miejskim Ośrodku Sportu w Żninie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w Piłkę Nożną chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Do udziału w rozgrywkach przystąpiło siedem drużyn: Zespół Szkół Niepublicznych w Gąsawie, Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Żninie, I Liceum Ogólnokształcące w Żninie, Zespół Szkół Niepublicznych w Janowca Wlkp, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żninie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łabiszynie, Zespół Szkół Niepublicznych w Piechcinie.
 

czytaj dalej na temat: Wicemistrzowie Powiatu w Piłce Nożnej.

V miejsce w V Wojewódzkim Przeglądzie Musztry Klas Mundurowych.

Utworzono dnia 27.03.2019

22 marca 2019 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kazimierza Wielkiego w Kruszwicy odbył się V Wojewódzki Przegląd Musztry Klas Mundurowych pod honorowym patronatem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego p. Mikołaja Bogdanowicza, Starosty Inowrocławskiego p. Wiesławy Pawłowskiej, Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświaty p. Marka Gralika. Do konkursu przystąpili kadeci klas mundurowych ZSP w Kruszwicy (drużyna kl. I technikum i III LO ), Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Kościelcu, Zespołu Szkół Niepublicznych w Gąsawie, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Jana Pawła II w Inowrocławiu.  

czytaj dalej na temat: V miejsce w V Wojewódzkim Przeglądzie Musztry Klas Mundurowych.

OBCHODY LICZBY PI.

Utworzono dnia 27.03.2019

Dnia 15 marca w naszej szkole obchodziliśmy Święto Liczby Pi, w ramach Tygodnia matematyki. Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielami matematyki panią Agnieszka Frasz i panem Karolem Orzechowskim przygotował apel wraz z konkursem matematycznym. Na początku apelu Paulina Wiśniewska i Weronika Bojko przedstawiły krótką historię liczby Archimedesa, a następnie przeprowadzono konkurs „Jeden z Dziesięciu”.  

czytaj dalej na temat: OBCHODY LICZBY PI.

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Listopad 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 198

W poprzednim tygodniu: 281

W tym miesiącu: 574

W poprzednim miesiącu: 1244

Wszystkich: 19299