Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Zespół Szkół Niepublicznych

AKTUALNOŚCI, strona 3:

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej chłopców.

Utworzono dnia 11.02.2019

30 stycznia 2019 roku w hali sportowej przy I LO w Żninie na Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej chłopców spotkało się 7 zespołów szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Żnińskiego. Mecze rozegrane zostały w dwóch grupach systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów do 25 punktów. Drużyna z ZSN w Gąsawie znalazła się w grupie A z: Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Żninie i Zespołem Szkół Ekonomiczno – Handlowych w Żninie. W grupie B mecze rozgrywały zespoły z: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Łabiszyna, Zespół Szkół Niepublicznych z Janowca Wlkp, Zespół Szkół z Barcina i I LO Żnin.

czytaj dalej na temat: Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej chłopców.

ZSN Gąsawa Mistrzem Województwa w Unihokeju.

Utworzono dnia 16.12.2018

3 grudnia 2018 r. w hali sportowej w IV LO w Toruniu odbył się Finał Wojewódzki Kujawsko- Pomorskiej Licealiady w Unihokeju w kategorii chłopców. Zawody zorganizowane zostały przez Szkolny Związek Sportowy województwa kujawsko-pomorskiego. Do rywalizacji przystąpiły zespoły z sześciu szkół: Zespół Szkół Niepublicznych z Gąsawy, IV Liceum Ogólnokształcące z Torunia, Zespół Szkół Mechanicznych z Bydgoszczy, IX LO z Bydgoszczy, Centrum Kształcena Zawodowego i Ustawicznego z Brodnicy, Zespół Szkół Samochodowych z Włocławka. 

czytaj dalej na temat: ZSN Gąsawa Mistrzem Województwa w Unihokeju.

Mikołajki 2018r.

Utworzono dnia 16.12.2018

Jak każdego roku zawitał do naszej szkoły ŚWIĘTY MIKOŁAJ. Przyniósł wszystkim uczniom czyli wszystkim duuużym dzieciom, tym grzecznym i tym mniej grzecznym pyszne, czekoladowe cukierki. Odwiedził wraz ze swoimi pomocnikami każdą klasę, a następnie udał się do mniejszych dzieci, do przedszkola. Szósty grudnia to był bardzo miły dzień. Jaka szkoda, że Mikołajki są tylko raz do roku.

27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Utworzono dnia 03.02.2019

13 stycznia 2019 r. w hali sportowej odbył się 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szkoła jak zwykle okazała wielkie serce włączając się w tę akcję. Uczniowie klasy I Liceum Ogólnokształcącego o profilu sportowo – obronnym zaprezentowali musztrę paradną i pokazy judo. 

czytaj dalej na temat: 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym dla Gąsawy.

Utworzono dnia 11.02.2019
Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców odbyły się 7 lutego 2019 r. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał kierownik wydziału oświaty Henryk Ciesielczyk i dyrektor ZSP w Żninie Leszek Kowalski. W zawodach wzięło udział pięć szkół ponadgimnazjalnych: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żninie, I Liceum Ogólnokształcące ze Żnina, Zespół Szkół Ekonomiczno- Handlowych ze Żnina, Zespół Szkół Niepublicznych z Gąsawy i Zespół Szkół Niepublicznych z Janowca Wlkp. 
czytaj dalej na temat: Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym dla Gąsawy.

Mistrzynie i Mistrzowie Powiatu w Unihokeju.

Utworzono dnia 09.12.2018

27 listopada 2018 roku w gąsawskiej hali sportowej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Unihokeju dziewcząt i chłopców. Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy a gospodarzem spotkania ZSN z Gąsawy. Honorowy patronat nad tegorocznymi mistrzostwami objął Wójt Gminy Gąsawa Błażej Łabędzki. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Wicestarosta Powiatu Żnińskiego Andrzej Hłond. Dziesięciminutowe mecze, zarówno w kategorii dziewcząt i chłopców, rozegrano systemem „każdy z każdym” . Wcześniejsze losowanie zadecydowało o kolejności meczów. W zawodach uczestniczyły reprezentacje pięciu szkół: Zespół Szkół Niepublicznych w Gąsawie, Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Żninie, I LO w Żninie, Zespół Szkół Niepublicznych w Janowcu Wlkp, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ze Żnina. 
 

czytaj dalej na temat: Mistrzynie i Mistrzowie Powiatu w Unihokeju.

Studniówka 2019.

Utworzono dnia 30.01.2019

To był wyjątkowy wieczór – twierdzili zgodnie maturzyści Zespołu Szkół Niepublicznych z Gąsawy podczas swojego balu studniówkowego, który odbył się 11 stycznia 2019 r. w Gościńcu „Krys” w Podgórzynie. W uroczystości wzięli udział uczniowie klas: III LO - wychowawczyni p. Agnieszka Frasz, IV TH – wychowawczyni p. Danuta Pietruszewska, IV TŻ wychowawca p. Piotr Dolaciński i IV TR – wychowawca p. Remigiusz Kledzik. Przybyłych gości powitali uczniowie: Oliwia Gwiazda i Damian Chmiel. Oficjalnego otwarcia studniówki 2019 dokonała Dyrektor szkoły Aleksandra Adamska, która w swoim przemówieniu życzyła młodzieży trafnych, dojrzałych wyborów oraz wspaniałej zabawy. 
 

czytaj dalej na temat: Studniówka 2019.

Dzień Życzliwości.

Utworzono dnia 09.12.2018

21 listopada, to DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI Pamiętajmy, że życzliwości nie można kupić, ani sprzedać, można ją tylko ofiarować. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak ważny jest uśmiech, dobre słowo, szczerość, życzliwość, miły gest..... a w bardzo prosty sposób mogą one odmienić nasze życie. Bądźmy mili i uśmiechnięci, posłuchajmy, porozmawiajmy, postarajmy się zrozumieć, bo życzliwość, dobroć i uśmiech wzbogaca człowieka.  

czytaj dalej na temat: Dzień Życzliwości.

Podnosimy kwalifikacje - kurs barmański.

Utworzono dnia 16.12.2018

Uczniowie Technikum Hotelarstwa oraz Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych mieli okazję zagłębiać tajniki sztuki barmańskiej na kursie zorganizowanym przez p. Waldemara Szredera a prowadzonym przez p. Jarosława Erdmana. Szkolenie składało się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej.  

czytaj dalej na temat: Podnosimy kwalifikacje - kurs barmański.

Podnosimy kwalifikacje.

Utworzono dnia 30.01.2019

Uczennice klasy I Liceum Ogólnokształcącego o profilu wizażu i kosmetologii z rąk Dyrektor szkoły Aleksandry Adamskiej otrzymały certyfikaty ukończenia „Szkolenia z obsługi, zastosowania oraz wykorzystania frezarki przy profesjonalnej stylizacji paznokci”. Całkowity koszt szkolenia został pokryty ze środków Zespołu Szkół Niepublicznych w Gąsawie.

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 146

W poprzednim tygodniu: 550

W tym miesiącu: 1299

W poprzednim miesiącu: 1009

Wszystkich: 10986