Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Zespół Szkół Niepublicznych

AKTUALNOŚCI, strona 3:

Targi kosmetyczne Beauty Vision.

Utworzono dnia 23.04.2019

Uczennice klasy I LO o profilu wizażu i kosmetologii 6 kwietnia 2019 r. odwiedziły największe targi kosmetyczne BEAUTY VISON w Poznaniu. Była to okazja, by zgłębić swoją wiedzę na temat światowych trendów w make-upie, kosmetyce pielęgnacyjnej, stylizacji paznokci, makijażu permanentnym, kosmetologii estetycznej i wielu innych dziedzinach branży beauty. Każdego roku targi Beauty Vision odwiedza około 17 tysięcy osób. 

czytaj dalej na temat: Targi kosmetyczne Beauty Vision.

Projekt „Żywimy zdrowo i ekologicznie”.

Utworzono dnia 23.04.2019

W ramach projektu "Żywimy zdrowo i ekologicznie" w dniu 1 kwietnia rozpoczęła się VI edycja konkursu finansowanego ze środków Starostwa Powiatowego w Żninie i Gąsawskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Społeczno-Wychowawczych. Pierwszą grupę uczestników konkursu stanowili uczniowie Szkoły Podstawowej w Gąsawie. Spotkanie odbyło się pod hasłem "Soczewica, groch, fasola – zdrowie z naszego pola" i składało się z dwóch części. 

czytaj dalej na temat: Projekt „Żywimy zdrowo i ekologicznie”.

Wicemistrzostwo Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych.

Utworzono dnia 23.04.2019

We wtorek 2 kwietnia 2019 r. nad Małym Jeziorem w Żninie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. W zawodach rywalizowały drużyny ze szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Żnińskiego. Zespoły musiały się składać z co najmniej 5 zawodników, którzy punktowali dla swojej drużyny.  

czytaj dalej na temat: Wicemistrzostwo Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych.

Mistrzynie Powiatu w Piłce Nożnej.

Utworzono dnia 14.04.2019

29 marca 2019 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w Piłkę Nożną dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych. Do udziału w rozgrywkach przystąpiły cztery drużyny: Zespół Szkół Niepublicznych w Gąsawie, Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Żninie, I Liceum Ogólnokształcące w Żninie, Zespół Szkół Niepublicznych z Janowca Wlkp. Sześcioosobowe drużyny grały systemem „każdy z każdym” 2 x 8 minut.  

czytaj dalej na temat: Mistrzynie Powiatu w Piłce Nożnej.

Wicemistrzowie Powiatu w Piłce Nożnej.

Utworzono dnia 14.04.2019

26 marca 2019 r. na „Orlik” przy Miejskim Ośrodku Sportu w Żninie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w Piłkę Nożną chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Do udziału w rozgrywkach przystąpiło siedem drużyn: Zespół Szkół Niepublicznych w Gąsawie, Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Żninie, I Liceum Ogólnokształcące w Żninie, Zespół Szkół Niepublicznych w Janowca Wlkp, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żninie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łabiszynie, Zespół Szkół Niepublicznych w Piechcinie.
 

czytaj dalej na temat: Wicemistrzowie Powiatu w Piłce Nożnej.

V miejsce w V Wojewódzkim Przeglądzie Musztry Klas Mundurowych.

Utworzono dnia 27.03.2019

22 marca 2019 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kazimierza Wielkiego w Kruszwicy odbył się V Wojewódzki Przegląd Musztry Klas Mundurowych pod honorowym patronatem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego p. Mikołaja Bogdanowicza, Starosty Inowrocławskiego p. Wiesławy Pawłowskiej, Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświaty p. Marka Gralika. Do konkursu przystąpili kadeci klas mundurowych ZSP w Kruszwicy (drużyna kl. I technikum i III LO ), Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Kościelcu, Zespołu Szkół Niepublicznych w Gąsawie, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Jana Pawła II w Inowrocławiu.  

czytaj dalej na temat: V miejsce w V Wojewódzkim Przeglądzie Musztry Klas Mundurowych.

OBCHODY LICZBY PI.

Utworzono dnia 27.03.2019

Dnia 15 marca w naszej szkole obchodziliśmy Święto Liczby Pi, w ramach Tygodnia matematyki. Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielami matematyki panią Agnieszka Frasz i panem Karolem Orzechowskim przygotował apel wraz z konkursem matematycznym. Na początku apelu Paulina Wiśniewska i Weronika Bojko przedstawiły krótką historię liczby Archimedesa, a następnie przeprowadzono konkurs „Jeden z Dziesięciu”.  

czytaj dalej na temat: OBCHODY LICZBY PI.

100 – lecie Wojskowej Komendy Uzupełnień w Inowrocławiu.

Utworzono dnia 27.03.2019

12 marca 2019r. w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu odbyła się uroczystość, podczas której świętowano100. rocznicę powstania Wojskowej Komendy Uzupełnień. W obchodach tego jubileuszu uczestniczyli uczniowie klasy I i II Liceum Ogólnokształcącego o profilu sportowo – obronnym. Gościom przypomniano historię WKU. Komendant podsumował też działalność WKU na administrowanym terenie.  

czytaj dalej na temat: 100 – lecie Wojskowej Komendy Uzupełnień w Inowrocławiu.

WYJAZD DO TEATRU.

Utworzono dnia 25.03.2019

Dnia 11 marca 2019 roku 50-osobowa grupa uczniów z naszej szkoły miała okazję obejrzeć w gnieźnieńskim Teatrze im. Aleksandra Fredry spektakl, pt. „Ferdydurke”, wyreżyserowany przez Piotra Ratajczaka. Powieść groteskowa Witolda Gombrowicza - na motywach której powstało przedstawienie – zaprezentowana została w niezwykle nowatorski sposób.  

czytaj dalej na temat: WYJAZD DO TEATRU.

Dzień Piękności na Dzień Kobiet.

Utworzono dnia 25.03.2019

W Międzynarodowym Dniu Kobiet 10 uczennic naszej szkoły miało możliwość skorzystania z zabiegów kosmetycznych. Zabiegi były nagrodą niespodzianką dla uczennic, które wzięły udział w konkursie przeprowadzonym dzień wcześniej przez Samorząd Szkolny. Pytania były z różnych dziedzin życia, niektóre dotyczyły typowo męskich prac i narzędzi.

czytaj dalej na temat: Dzień Piękności na Dzień Kobiet.

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Lipiec 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 1

W poprzednim tygodniu: 443

W tym miesiącu: 1244

W poprzednim miesiącu: 1409

Wszystkich: 14040