Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Zespół Szkół Niepublicznych

AKTUALNOŚCI, strona 3:

Karolina Łojewska finalistką olimpiady.

Utworzono dnia 25.06.2018

15 czerwca 2018 r. w sali konferencyjnej im. Bydgoskiego Marca 1981 roku Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy odbyła się w uroczysta gala laureatów i finalistów olimpiad przedmiotowych i turniejów połączona z wręczeniem dyplomów stypendystom ministra właściwego ds. oświaty i wychowania.Na uroczystość została zaproszona uczennica kl. IV TŻ - Karolina Łojewska wraz z panią dyrektor Aleksandrą Adamską. 

czytaj dalej na temat: Karolina Łojewska finalistką olimpiady.

Finał Konkursu "Żywimy zdrowo i ekologicznie".

Utworzono dnia 24.06.2018

7 czerwca 2018 r. w Zespole Szkół Niepublicznych w Gąsawie odbył się finał V edycji konkursu „Żywimy zdrowo i ekologicznie” zorganizowany przez Gąsawskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społeczno – Wychowawczych im. Jadwigi Dziubińskiej. Projekt został dofinansowany w ramach zadania publicznego Starostwa Powiatowego w Żninie z zakresu ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa ekologicznego a także ze środków Stowarzyszenia. Wzięło w nim udział sześć par uczniów reprezentujących szkoły gimnazjalne Powiatu Żnińskiego. 

czytaj dalej na temat: Finał Konkursu "Żywimy zdrowo i ekologicznie".

Wicemistrzynie Powiatu w Piłce Nożnej dziewcząt.

Utworzono dnia 17.06.2018

7 czerwca 2018 r. na obiekcie sportowym „Orlik” w Żninie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w Piłkę Nożną dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych.. Do udziału w rozgrywkach przystąpiło pięć drużyny: Zespół Szkół Niepublicznych w Gąsawie, Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Żninie, I Liceum Ogólnokształcące w Żnin, Zespół Szkół Niepublicznych w Janowca Wlkp, LO w Barcinie. 

czytaj dalej na temat: Wicemistrzynie Powiatu w Piłce Nożnej dziewcząt.

Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w Piłce Nożnej chłopców.

Utworzono dnia 17.06.2018

6 czerwca 2018 r. na żnińskim orliku drużyny szkół ponadgimnazjalnych rozegrały Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w piłkę nożną. Do rywalizacjI przystąpiło siedem szkół, a mecze rozegrane zostały w dwóch grupach 2x7 minut. Zespół z naszej szkoły wystąpił w składzie: Amadeusz Kuczma, Jan Mazany, Kacper Sokołowski, Radosław Głowski, Robert Nowicki, Tomasz Wąs, Artur Szelągowski, Mikołaj Marczyński i ostatecznie zajął V miejsce. Gratulujemy!!!

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa

Utworzono dnia 11.06.2018

29 maja grupa uczniów z klas I, II i III TR oraz I TŻiUG miała możliwość zwiedzenia Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa znajdującego się w Bydgoszczy na ulicy Markwarta. Uczestnicy wysłuchali interesującej prelekcji o korzyściach wynikających z oddawania krwi i historii krwiodawstwa. Prowadząca przypominała także informacje o budowie i grupach krwi oraz omówiła zasady obowiązujące każdego, kto chce oddać ten cenny płyn. 

czytaj dalej na temat: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa

Praktyka i nauka języka angielskiego we Włoszech.

Utworzono dnia 10.06.2018

Marta Piątkowska uczennica klasy III Technikum Hotelarskiego Zespołu Szkół Niepublicznych w Gąsawie w ramach praktyk zagranicznych, które oferuje szkoła wyjechała do Włoch. Miejscem praktyk jest malownicza Siena (Toskania). Zawodowe praktyki i praktyczną naukę języka angielskiego uczennica odbywa od 28 kwietnia.

czytaj dalej na temat: Praktyka i nauka języka angielskiego we Włoszech.

Powiatowy Dzień Strażaka w Żninie.

Utworzono dnia 06.06.2018

24 maja br. W Żninie odbyły się Obchody Dnia Strażaka. Święto to dowód podziękowania za heroiczną pracę, zaangażowanie i postawę każdego strażaka. Na zakończenie uroczystości uczniowie kl. I i II Liceum Ogólnokształcącego o profilu sportowo-obronnym Zespołu Szkół Niepublicznych w Gąsawie pod kierunkiem pana Mariusza Sulińskiego zaprezentowali przy dźwiękach muzyki pokaz musztry paradnej, który został przyjęty licznymi owacjami.

czytaj dalej na temat: Powiatowy Dzień Strażaka w Żninie.

III Mistrzostwa Klas Mundurowych.

Utworzono dnia 27.05.2018

22 maja 2018 r. nauczyciele z Zespołu Szkół Niepublicznych w Gąsawie zorganizowali III Mistrzostwa Klas Mundurowych. Jest to od 2016 r. cykliczna impreza, która odbywa się pod hasłem „Sprawny jak Policjant, Żołnierz, dofinansowana w ramach zadania publicznego Starostwa Powiatowego w Żninie z zakresu nauki, edukacji, oświaty i wychowania oraz dzięki środkom finansowym Gąsawskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Społeczno-Wychowawczych im. Jadwigi Dziubińskiej. 
 

czytaj dalej na temat: III Mistrzostwa Klas Mundurowych.

V MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O WIELKIEJ BRYTANII I IRLANDII PÓŁNOCNEJ.

Utworzono dnia 27.05.2018

22 maja 2018 roku w Zespole Szkół Niepublicznych w Gąsawie odbył się V Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Uczniowie biorący w nim udział wykazali się dużą wiedzą na temat krajów anglojęzycznych.Pierwsze miejsce ex aequo zajęli Sandra Potrzebowała z Gimnazjum w Kowalewie oraz Eryk Konowalski z Gimnazjum w Rogowie , drugie miejsce zajął Szymon Leszczyński z Gimnazjum w Kowalewie. 

czytaj dalej na temat: V MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O WIELKIEJ BRYTANII I IRLANDII PÓŁNOCNEJ.

Maturzysto!!!

Utworzono dnia 23.05.2018
Maturzysto! Chciałbyś nowy smartfon? Albo może chciałbyś wyjechać na wycieczkę do Brukseli? Weź udział w konkursie. Tutaj o  nim przeczysz: http://gazetylokalne.pl/konkurs-unia-lokalnie-pokaz-to-na-zdjeciu/. Czas do 31 maja, adres konkurs@gazetylokalne.pl . Trzeba zrobić zdjęcie miejsca, obiektu, drogi - czegoś, co za powstało z udziałem pieniędzy Unii Europejskiej. I przysłać do naszej redakcji sekretariat@paluki.tygodnik.pl z podaniem imienia, nazwiska i kontaktu. My przekażemy to dalej. 

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Listopad 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 105

W poprzednim tygodniu: 103

W tym miesiącu: 273

W poprzednim miesiącu: 638

Wszystkich: 4958