Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Zespół Szkół Niepublicznych

AKTUALNOŚCI, strona 3:

Sukces lekkoatletów – I miejsce w Powiecie Żnińskim

Utworzono dnia 16.06.2023
Reprezentacja uczniów naszej szkoły aż 14 razy stawała na podium podczas XII Mistrzostw Powiatu Żnińskiego w Lekkiej Atletyce dziewcząt i chłopców szkół ponadpodstawowych. Mistrzostwa przeprowadzone zostały na stadionie Barcińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji 6 czerwca 2023 r. Uroczystego otwarcia dokonał kierownik Wydziału Promocji i Rozwoju Lokalnego Starostwa Powiatowego w Żninie Łukasz Kwiatkowski.
W zawodach startowało siedem szkół z Powiatu Żnińskiego. Drużyny rywalizowały......
czytaj dalej na temat: Sukces lekkoatletów – I miejsce w Powiecie Żnińskim

ORŁY EDUKACJI 2023 dla ZSN Gąsawa

Utworzono dnia 25.05.2023

Z nieukrywaną satysfakcją informujemy, iż otrzymaliśmy tytuł Laureata Konkursu ORŁY EDUKACJI 2023. Jest to dla nas niezwykłe wyróżnienie i potwierdzenie, że zarówno jakość, jak i innowacyjne podejście do pracy jest w Zespole Szkól Niepublicznych w Gąsawie na najwyższym poziomie.
Orły Edukacji to prestiżowa nagroda, którą przyznaje się na podstawie ocen wystawionych przez klientów. Ich opinia jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych zadań.

  

Do grona Orłów mogą przystąpić tylko placówki o najwyższych ocenach.
Uzyskany tytuł stanowi efekt ciężkiej i systematycznej pracy, co dostrzegają zadowoleni rodzice oraz uczniowie wypowiadający się pozytywnie na temat naszej szkoły. Jest też dowodem wyróżniania się działalności Zespołu Szkół Niepublicznych w Gąsawie na tle konkurencji.
Dziękujemy Wszystkim za bardzo pozytywne komentarze i oddane na nas głosy !

Sukces uczniów naszej szkoły w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Utworzono dnia 12.05.2023
31.03.2023r. odbyła się XXIII edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym zorganizowanego przez Starostwo Powiatowe w Żninie. W tym roku naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas: II LO i III TŻ: Zuzanna Modlińska, Szymon Ertmann i Anna Paluch. Młodzież do konkursu przygotowywała pani Aleksandra Adamska. Bardzo dużą wiedzą wśród wszystkich uczestników szkół ponadpodstawowych Powiatu Żnińskiego wykazała się Zuzanna Modlińska ,która zajęła III miejsce w klasyfikacji indywidualnej, a cały zespół II miejsce w klasyfikacji drużynowej.
W tym roku uczestnicy konkursu rozwiązywali test oraz przygotowywali prezentację multimedialną pt. „Szlak Piastowski w Powiecie Żnińskim”. Prezentacja otrzymała maksymalną liczną punktów i została zaprezentowana radnym podczas sesji 25. kwietnia 2023 r. Przewodnicząca Rady Powiatu w Żninie Józefa Błajet i Starosta Żniński Zbigniew Jaszczuk wręczyli zwycięzcom puchar, listy gratulacyjne i karty podarunkowe. Dodatkowo w nagrodę uczestnicy konkursu wraz z opiekunami będą 20 czerwca br. zwiedzać Sejm RP i Starówkę podczas wycieczki do Warszawy.
Nasi uczniowie wykazali się bardzo dobrą znajomością naszego regionu, jego historii, zabytków, kultury i geografii oraz zasad funkcjonowania samorządów terytorialnych i naszego państwa. Gratulujemy !!!
 
czytaj dalej na temat: Sukces uczniów naszej szkoły w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Brązowa tarcza rankingu "Perspektyw" dla Niepublicznego Technikum Zawodowego w Gąsawie!!!

Utworzono dnia 15.01.2023
12 stycznia 2023r. opublikowano najnowszy ranking „Perspektyw”, który tworzony jest na podstawie kilku czynników. Wśród nich są sukcesy uczniów w olimpiadach, wyniki egzaminów maturalnych z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych, a także w przypadku techników, wyniki egzaminu zawodowego.
Nasza szkoła znalazła się na 495 pozycji w rankingu głównym techników w Polsce. W województwie kujawsko – pomorskim Niepubliczne Technikum Zawodowe w Gąsawie zajęło 19 miejsce wśród szkół technicznych.
Uzyskaliśmy tym samym zaszczytny tytuł SZKOŁY Z BRĄZOWĄ TARCZĄ! Brązowa tarcza Perspektyw przysługuje technikom, które zajęły miejsca 301-500 w Polsce.
Nasza obecność w Rankingu Perspektyw świadczy o tym, iż Zespół Szkół Niepublicznych w Gąsawie od lat kształci młodzież na najwyższym poziomie w zakresie przedmiotów zawodowych.
czytaj dalej na temat: Brązowa tarcza rankingu "Perspektyw" dla Niepublicznego Technikum Zawodowego w Gąsawie!!!

Pożegnanie maturzystów 2022

Utworzono dnia 09.05.2022
29 kwietnia 2022 r. odbyła się niezwykła uroczystość pożegnania klas maturalnych przygotowana przez klasę III a Technikum Rolniczego i Technikum Żywienia. W apelu udział wzięli: Dyrektor Szkoły pani Aleksandra Adamska, Wicedyrektor Izabella Budzyńska, przewodnicząca Rady Rodziców Elżbieta Hutek, zaproszeni rodzice, przedstawiciele klas. Tegoroczni absolwenci to uczniowie....
czytaj dalej na temat: Pożegnanie maturzystów 2022

III miejsce w Ćwierćfinale Kujawsko-Pomorskiej Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Utworzono dnia 27.02.2023

III miejsce w Ćwierćfinale Kujawsko-Pomorskiej Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt
16 lutego 2023 r. drużyna dziewcząt z Zespołu Szkół Niepublicznych w Gąsawie reprezentowała Powiat Żniński w ćwierćfinale zawodów wojewódzkich Licealiady w piłce siatkowej szkół ponadpodstawowych. Zespół zakończył rywalizację na III miejscu. Dziewczęta zagrały w składzie: Czerwińska Wanesa, Jędrzejczak Oliwia, Konarska Dominika, Korbal Natasza, Kruszelnicka Weronika, Nowak Weronika, Nyka Wiktoria, Paś Katarzyna, Rucińska Zuzanna, Sip Olga, Wielowiejska Otylia.
Gratulujemy!!!

 

czytaj dalej na temat: III miejsce w Ćwierćfinale Kujawsko-Pomorskiej Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Sukces Darii Wilk

Utworzono dnia 21.04.2022
XLV Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych z bloku gastronomia, która obyła się na Politechnice Bydgoskiej 8 kwietnia 2022 r, przyniosła sukces Darii Wilk z klasy III b Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Daria wykazała się szeroką wiedzą z dziedziny żywienia człowieka, obsługi konsumenta oraz technologii gastronomicznej. Zdobyła II miejsce w eliminacjach okręgowych i będzie zaprezentowała naszą szkołę w eliminacjach centralnych w Okręgu Warszawskim 27 i 28 maja 2022 r. Uczennica do olimpiady przygotowywała się z pomocą Bożeny Korniluk nauczyciela przedmiotów gastronomicznych.
 
czytaj dalej na temat: Sukces Darii Wilk

Mistrzynie Powiatu w Piłce Siatkowej

Utworzono dnia 27.02.2023


23 stycznia 2023 roku w hali sportowej przy I LO w Żninie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej dziewcząt Szkolnego Związku Sportowego w ramach Licealiady (rocznik 2003 i młodsi). Uczestników powitał i uroczystego otwarcia dokonał Dyrektor Powiatowego Zespołu Oświaty w Żninie Henryk Ciesielczyk. Do rozgrywek zgłosiło się 6 zespołów szkół ponadpodstawowych powiatu żnińskiego: I LO w Żninie, Zespół Szkół Ekonomiczno – Handlowych w Żninie, Zespół Szkół Technicznych w Żninie, Zespół Szkół Niepublicznych w Gąsawie, Zespół Szkół Niepublicznych w Janowcu WLKP. LO w Barcinie. Mecze rozegrane zostały w dwóch grupach systemem „każdy....

czytaj dalej na temat: Mistrzynie Powiatu w Piłce Siatkowej

Indeks dla Rolnika

Utworzono dnia 21.04.2022
7 kwietnia 2022 roku Maksymilian Szary uczeń klasy czwartej Technikum Rolniczego z Zespołu Szkół Niepublicznych w Gąsawie zdobył ....
czytaj dalej na temat: Indeks dla Rolnika

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej chłopców

Utworzono dnia 27.02.2023

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej chłopców
W ramach Licealiady i zgodnie z kalendarzem rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego 15 grudnia 2022 r. w hali sportowej I LO w Żninie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Ponadpodstawowych. Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły: Zespół Szkół Niepublicznych w Gąsawie, I Liceum Ogólnokształcące w Żninie...

.

czytaj dalej na temat: Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej chłopców

E-dziennik

Projekt

​​

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 59

W poprzednim tygodniu: 530

W tym miesiącu: 1731

W poprzednim miesiącu: 2210

Wszystkich: 121745

ZSN Gąsawa laureatem Orłów edukacji 2023