Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Zespół Szkół Niepublicznych

AKTUALNOŚCI, strona 2:

Sukces uczniów naszej szkoły w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Utworzono dnia 12.05.2023
31.03.2023r. odbyła się XXIII edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym zorganizowanego przez Starostwo Powiatowe w Żninie. W tym roku naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas: II LO i III TŻ: Zuzanna Modlińska, Szymon Ertmann i Anna Paluch. Młodzież do konkursu przygotowywała pani Aleksandra Adamska. Bardzo dużą wiedzą wśród wszystkich uczestników szkół ponadpodstawowych Powiatu Żnińskiego wykazała się Zuzanna Modlińska ,która zajęła III miejsce w klasyfikacji indywidualnej, a cały zespół II miejsce w klasyfikacji drużynowej.
W tym roku uczestnicy konkursu rozwiązywali test oraz przygotowywali prezentację multimedialną pt. „Szlak Piastowski w Powiecie Żnińskim”. Prezentacja otrzymała maksymalną liczną punktów i została zaprezentowana radnym podczas sesji 25. kwietnia 2023 r. Przewodnicząca Rady Powiatu w Żninie Józefa Błajet i Starosta Żniński Zbigniew Jaszczuk wręczyli zwycięzcom puchar, listy gratulacyjne i karty podarunkowe. Dodatkowo w nagrodę uczestnicy konkursu wraz z opiekunami będą 20 czerwca br. zwiedzać Sejm RP i Starówkę podczas wycieczki do Warszawy.
Nasi uczniowie wykazali się bardzo dobrą znajomością naszego regionu, jego historii, zabytków, kultury i geografii oraz zasad funkcjonowania samorządów terytorialnych i naszego państwa. Gratulujemy !!!
 
czytaj dalej na temat: Sukces uczniów naszej szkoły w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Brązowa tarcza rankingu "Perspektyw" dla Niepublicznego Technikum Zawodowego w Gąsawie!!!

Utworzono dnia 15.01.2023
12 stycznia 2023r. opublikowano najnowszy ranking „Perspektyw”, który tworzony jest na podstawie kilku czynników. Wśród nich są sukcesy uczniów w olimpiadach, wyniki egzaminów maturalnych z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych, a także w przypadku techników, wyniki egzaminu zawodowego.
Nasza szkoła znalazła się na 495 pozycji w rankingu głównym techników w Polsce. W województwie kujawsko – pomorskim Niepubliczne Technikum Zawodowe w Gąsawie zajęło 19 miejsce wśród szkół technicznych.
Uzyskaliśmy tym samym zaszczytny tytuł SZKOŁY Z BRĄZOWĄ TARCZĄ! Brązowa tarcza Perspektyw przysługuje technikom, które zajęły miejsca 301-500 w Polsce.
Nasza obecność w Rankingu Perspektyw świadczy o tym, iż Zespół Szkół Niepublicznych w Gąsawie od lat kształci młodzież na najwyższym poziomie w zakresie przedmiotów zawodowych.
czytaj dalej na temat: Brązowa tarcza rankingu "Perspektyw" dla Niepublicznego Technikum Zawodowego w Gąsawie!!!

Pożegnanie maturzystów 2022

Utworzono dnia 09.05.2022
29 kwietnia 2022 r. odbyła się niezwykła uroczystość pożegnania klas maturalnych przygotowana przez klasę III a Technikum Rolniczego i Technikum Żywienia. W apelu udział wzięli: Dyrektor Szkoły pani Aleksandra Adamska, Wicedyrektor Izabella Budzyńska, przewodnicząca Rady Rodziców Elżbieta Hutek, zaproszeni rodzice, przedstawiciele klas. Tegoroczni absolwenci to uczniowie....
czytaj dalej na temat: Pożegnanie maturzystów 2022

III miejsce w Ćwierćfinale Kujawsko-Pomorskiej Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Utworzono dnia 27.02.2023

III miejsce w Ćwierćfinale Kujawsko-Pomorskiej Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt
16 lutego 2023 r. drużyna dziewcząt z Zespołu Szkół Niepublicznych w Gąsawie reprezentowała Powiat Żniński w ćwierćfinale zawodów wojewódzkich Licealiady w piłce siatkowej szkół ponadpodstawowych. Zespół zakończył rywalizację na III miejscu. Dziewczęta zagrały w składzie: Czerwińska Wanesa, Jędrzejczak Oliwia, Konarska Dominika, Korbal Natasza, Kruszelnicka Weronika, Nowak Weronika, Nyka Wiktoria, Paś Katarzyna, Rucińska Zuzanna, Sip Olga, Wielowiejska Otylia.
Gratulujemy!!!

 

czytaj dalej na temat: III miejsce w Ćwierćfinale Kujawsko-Pomorskiej Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Sukces Darii Wilk

Utworzono dnia 21.04.2022
XLV Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych z bloku gastronomia, która obyła się na Politechnice Bydgoskiej 8 kwietnia 2022 r, przyniosła sukces Darii Wilk z klasy III b Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Daria wykazała się szeroką wiedzą z dziedziny żywienia człowieka, obsługi konsumenta oraz technologii gastronomicznej. Zdobyła II miejsce w eliminacjach okręgowych i będzie zaprezentowała naszą szkołę w eliminacjach centralnych w Okręgu Warszawskim 27 i 28 maja 2022 r. Uczennica do olimpiady przygotowywała się z pomocą Bożeny Korniluk nauczyciela przedmiotów gastronomicznych.
 
czytaj dalej na temat: Sukces Darii Wilk

Mistrzynie Powiatu w Piłce Siatkowej

Utworzono dnia 27.02.2023


23 stycznia 2023 roku w hali sportowej przy I LO w Żninie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej dziewcząt Szkolnego Związku Sportowego w ramach Licealiady (rocznik 2003 i młodsi). Uczestników powitał i uroczystego otwarcia dokonał Dyrektor Powiatowego Zespołu Oświaty w Żninie Henryk Ciesielczyk. Do rozgrywek zgłosiło się 6 zespołów szkół ponadpodstawowych powiatu żnińskiego: I LO w Żninie, Zespół Szkół Ekonomiczno – Handlowych w Żninie, Zespół Szkół Technicznych w Żninie, Zespół Szkół Niepublicznych w Gąsawie, Zespół Szkół Niepublicznych w Janowcu WLKP. LO w Barcinie. Mecze rozegrane zostały w dwóch grupach systemem „każdy....

czytaj dalej na temat: Mistrzynie Powiatu w Piłce Siatkowej

Indeks dla Rolnika

Utworzono dnia 21.04.2022
7 kwietnia 2022 roku Maksymilian Szary uczeń klasy czwartej Technikum Rolniczego z Zespołu Szkół Niepublicznych w Gąsawie zdobył ....
czytaj dalej na temat: Indeks dla Rolnika

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej chłopców

Utworzono dnia 27.02.2023

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej chłopców
W ramach Licealiady i zgodnie z kalendarzem rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego 15 grudnia 2022 r. w hali sportowej I LO w Żninie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Ponadpodstawowych. Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły: Zespół Szkół Niepublicznych w Gąsawie, I Liceum Ogólnokształcące w Żninie...

.

czytaj dalej na temat: Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej chłopców

Wręczenie certyfikatów z obozu taktyczno-wojskowego w Jerzmanowicach uczniom klasom mundurowych ZSN w Gąsawie

Utworzono dnia 11.04.2022
Od 21 - 25 marca 2022 r. uczniowie z klas Liceum Ogólnokształcącego o profilu sportowo - obronnym z Zespołu Szkół Niepublicznych w Gąsawie wraz z opiekunem ppłk rez. Kazimierzem Baciak i pedagogiem szkolnym Jerzym Kałużą- Wierzchosławskim uczestniczyli w obozie piechoty górskiej.....
czytaj dalej na temat: Wręczenie certyfikatów z obozu taktyczno-wojskowego w Jerzmanowicach uczniom klasom mundurowych ZSN w Gąsawie

Podsumowanie staży zawodowych w Niemczech

Utworzono dnia 03.01.2023

     15 grudnia 2022 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia w Marszewie odbyło się seminarium podsumowujące program zagranicznych staży zawodowych, który realizowano w gospodarstwach rolnych w Dolnej Saksonii. W spotkaniu uczestniczyła uczennica klasy III Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych Anna Paluch wraz z kierownikiem szkolenia zawodowego panią Bożeną Korniluk.

      

 

      Seminarium otworzyły wystąpienia prezesa Towarzystwa Umiejętności Rolniczych pana Piotra Szymańskiego i prezesa Wielkopolskiej Izby Rolniczej pana Piotra Walkowskiego.

    Podczas uroczystości wręczono dyplomy ukończenia praktyk – wystawione przez Wielkopolską Izbę Rolniczą i Towarzystwo Umiejętności Rolniczych oraz certyfikaty – wystawione przez Niemiecki Ośrodek Szkoleniowy dla Techniki Rolniczej – DEULA  w Nienburgu.

czytaj dalej na temat: Podsumowanie staży zawodowych w Niemczech

E-dziennik

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Luty 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 57

W poprzednim tygodniu: 295

W tym miesiącu: 1246

W poprzednim miesiącu: 2186

Wszystkich: 113565

ZSN Gąsawa laureatem Orłów edukacji 2023